Słowem wstępu

Zastanawiasz się, czy trafiłeś na odpowiednie miejsce w sieci? Czy znajdziesz tutaj porady i wskazówki odpowiednie właśnie dla Ciebie? Postaram się rozwiać Twoje wątpliwości.

Jestem fizjoterapeutą. Fizjoterapia to nie tylko mój wyuczony zawód, ale również pasja, sposób na życie. Fizjoterapia daje ogrom możliwości pracy z człowiekiem. Jej zadaniem jest utrzymywanie, rozwijanie i przywracanie zdolności ruchowych człowieka. Tym właśnie zajmuję się w swojej pracy. Chciałabym, by każdy czuł się dobrze w swoim zdrowym ciele i potrafił je jak najlepiej wykorzystywać w życiu codziennym.

Z myślą o kim tworzę tę przestrzeń?

Jeśli jesteś rodzicem – zapraszam Cię do wspólnej przygody. Postaram się podzielić z Tobą moją wiedzą i doświadczeniem w zakresie rozwoju i stymulacji Twojej Pociechy. Prawidłowy rozwój Maluszka od dnia narodzin jest bardzo ważny, a Ty gubisz się w informacjach o tym co jest najlepsze dla Twojego Dziecka? Internet zasypuje Cię mało rzetelnymi informacjami? Tutaj znajdziesz tylko sprawdzone wskazówki i porady.

Jesteś Kobietą? Świetnie trafiłaś. Zajmuję się terapią kobiet na każdym etapie ich życia. Chcesz przygotować się do bycia Mamą? Już jesteś w ciąży i cierpisz na dolegliwości z nią związane? Zostałaś Mamą i niepokoją Cię pewne zmiany, które zaszły w Twoim ciele? A może po prostu jesteś Kobietą, którą ciekawi to, jak dbać o siebie, o swoje ciało, jak utrzymać sprawność na długie lata? Dołącz do mnie, by otrzymać konkretne wskazówki, a ja postaram się nie zawieść Twojego zaufania.

Aktywnością fizyczną można Cię straszyć, ale chciałbyś to zmienić? Albo wręcz przeciwnie – codziennie ćwiczysz na siłowni, ale nie wiesz, czy robisz to prawidłowo, a wstydzisz się zapytać? Mam nadzieję, że i dla Ciebie moja przestrzeń w sieci będzie ciekawa i inspirująca.

Jeśli trafiłeś na moją stronę – zostań ze mną na dłużej i wykorzystaj zdobyte tutaj informacje w swoim życiu. Przekaż je dalej swojej rodzinie, przyjaciołom, znajomym. Stwórzmy razem miejsce dla zdrowej codzienności budowanej od pierwszych chwil życia przez wszystkie jego kolejne etapy.

Dziękuję, że ze mną jesteś.

Z.V.

Słowem wstępu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń na górę