Wizyty w gabinecie

Fizjoterapia uroginekologiczna

Serdecznie zapraszam wszystkie Panie na terapię uroginekologiczną do Katowic. Z jakimi problemami możecie się do mnie zgłosić? O tym przeczytacie poniżej.

W marcu otworzyłam gabinet stacjonarny w Katowicach. Dzięki temu mogę jeszcze lepiej pomagać wszystkim Paniom, które zgłaszają się do mnie na konsultację.

Kto może, a nawet powinien udać się na wizytę do fizjoterapeuty uroginekologicznego?

  • Każda świadoma i dbająca o siebie Kobieta. Fizjoterapeutę możesz odwiedzić profilaktycznie. Prowadzisz zdrowy styl życia, jesteś aktywna fizycznie? Raz do roku wykonujesz USG piersi, cytologię, badania krwi? Świetnie. Dodaj do tego jeszcze wizytę u fizjoterapeutki uroginekologicznej. Po co? Sprawne dno miednicy gwarantuje udane życie. Zawodowe, sportowe, seksualne. 
  • Wszystkie Panie, które starają się o dziecko. Dlaczego fizjoterapia może być pomocna? Za pomocą odpowiednio dobranej terapii może poprawić się ruchomość narządów wewnętrznych, zlikwidowane mogą zostać nieprawidłowe napięcia w ciele. Lepsze ukrwienie i odżywienie tkanek może wspomóc proces starania się o dziecko, a zdrowe ciało łatwiej zniesie okres ciąży.
  • Panie będące w ciąży. Zarówno te, którym doskwierają dolegliwości bólowe, ale również te, które chcą świadomie przygotować się do porodu (drogami natury lub cięcie cesarskie).
  • Panie po ciąży. Nieważne kiedy urodziłaś. Czy jesteś jeszcze w okresie połogu po porodzie siłami natury lub po cięciu cesarskim. A może rodziałaś 5 lub 10 lat temu. Masz rozstęp mięśnia prostego brzucha? Przeszkadza Ci wygląd brzucha po porodzie? Niepokoi Cię stan blizny po cięciu cesarskim? Nigdy nie jest za późno na wizytę u fizjoterapeuty.
  • Zdarzają Ci się epizody nietrzymania moczu? Musisz co chwilę biegać do toalety? Chodzisz siku “na zapas”? Cierpisz na przewlekłe zaparcia? Ginekolog stwierdził u Ciebie obniżenie przedniej ściany pochwy? Masz bolesne miesiączki? Seks nie sprawia Ci przyjemności? Często odczuwasz ból w dole brzucha lub w okolicy krocza? Infekcje intymne są u Ciebie przewleklym problemem? Masz endometriozę? Jesteś po zabiegu operacyjnym na jamie brzusznej? Jeśli na którekolwiek z pytań odpowiedziałaś twierdząco to koniecznie odwiedź fizjoterapeutkę uroginekologiczną. Każdy z tych problemów może być z powodzeniem leczony. Dlatego nie zwlekaj i umów się na wizytę. 
  • Do swojego gabinetu zapraszam również Panie, które w bezpieczny sposób chcą dbać o swoje ciało. Trening na siłowni nie jest dla Ciebie, a na zajęciach fitness nie czujesz się swobodnie? Razem możemy ułożyć plan trenignowy na miarę Twoich potrzeb. Zadbam o to, byś po każdym treningu czuła się zadowolona, ale i zmęczona. Efekty treningów zauważysz szybciej niż myślisz. 

Wiem, że czasem trudno jest wyjść ze swojej strefy komfortu i opowiedzieć obcej osobie o swoich problemach, nierzadko bardzo intymnych. Pamiętajcie jednak, że Wasze zdrowie i dobre samopoczucie są dla Nas, fizjoterapeutek uroginekologicznych, najważniejsze, a tematy tabu nie istnieją 🙂

Jeśli chcesz się umówić na konsultację zadzwoń pod numer 791 676 760. Jeśli nie odbieram wyślij SMS – na pewno oddzwonię i znajdę dla Ciebie dogodny termin wizyty. Możesz do mnie napisać również przez ten formularz (pamiętaj, by podać swój prawidłowy adres mailowy!).

Do zobaczenia w gabinecie.

Z.V.

Wizyty w gabinecie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń na górę