Gabinet

W gabinecie prowadzona jest fizjoterapia dziecięca i uroginekologiczna oraz fizjoterapia estetyczna twarzy.

Terapia dzieci obejmuje:

 • Indywidualną diagnostykę i terapię neurorozwojową niemowląt m.in. terapia zaburzeń ruchowych pochodzenia ośrodkowego, zaburzeń rozkładu napięcia mięśniowego, asymetrii ułożeniowej i kręczu szyi, terapia w wadach genetycznych
 • Instruktaż pielęgnacyjny małego dziecka – wyjaśnię i pokażę Wam Rodzicom, jak prawidłowo podnosić, nosić, ubierać, kąpać niemowlaka jednocześnie wspierając jego rozwój psychoruchowy
 • Masaż Shantala – przeszkolę Rodziców, jak prawidłowo wykonywać masaż, który m.in. wzmacnia relację opiekuna z dzieckiem
 • Indywidualną diagnostykę i terapię wad postawy ciała m.in. skrzywienia kręgosłupa, koślawość/szpotawość kolan i stóp
 • Trójpłaszczyznową terapię stóp
 • Kinesiology taping 

Na terapię kobiecą warto się umówić:

 • W ciąży na profilaktykę i leczenie bóli kręgosłupa, bioder, kości krzyżowej i miednicy, nietrzymania moczu, obniżenia narządów miednicy. Razem przygotujemy ciało do zbliżającego się porodu
 • Po porodzie – praca z blizną po nacięciu/ pęknięciu krocza, praca z blizną po cięciu cesarskim. Pokażę Ci jak dbać o siebie i swoje dno miednicy po porodzie, jak bezpiecznie opiekować się dzieckiem, jaką aktywność i na którym etapie wdrożyć
 • Z rozstępem mięśnia prostego brzucha i niewydolną ścianą przednią i tylną tułowia
 • Z bolesnym miesiączkowaniem i innymi bólami w obrębie miednicy
 • Z wysiłkowym/naglącym nietrzymaniem moczu, gazów, stolca
 • Z pęcherzem nadaktywnym (OAB)
 • Z nawracającymi infekcjami pęcherza
 • Z dysfunkcjami dna miednicy (np. luźna pochwa, zbyt ciasna pochwa)
 • Z bolesnymi stosunkami
 • Chcące w bezpieczny sposób popracować nad swoją sylwetką, pozbyć się napięć w ciele czy przewlekłych bóli głowy

Wykonuję również masaż twarzy Kobido (tzw. japoński niechirurgiczny lifting twarzy) oraz manualną fizjoterapię estetyczną twarzy (bezinwazyjna terapia odmładzająca). 

Na życzenie przeprowadzam również warsztaty i zajęcia grupowe dla kobiet dotyczące miednicy, brzucha, świadomości ciała, aktywności fizycznej. Jeśli wraz z koleżankami zastanawiasz się, dlaczego warto dbać o to, co “wewnątrz” – napisz śmiało. W przystępny sposób przeprowadzę Was przez meandry kobiecej anatomii.

Gabinet znajduje się przy ulicy Zamkowej 45 w Katowicach
Cennik:

Terapia kobiet z problemami uroginekologicznymi (np. z nietrzymaniem moczu, bolesnymi stosunkami, bolesnymi miesiączkami), terapia kobiet w ciąży i po porodzie.

Spotkanie, na którym przeprowadzam konsultację dotyczącą stanu zdrowia mamy, oceniam rozwój ruchowy niemowlaczka, przeprowadzam instruktaż pielęgnacyjny dziecka, przekazuję zalecenia do domu.

Trening dostosowany do stanu zdrowia i aktualnego problemu, z którym się borykasz. Bezpiecznie popracujemy nad wzmocnieniem ciała, jeśli doskwierają Ci bóle np. kręgosłupa, jeśli cierpisz na nietrzymanie moczu, masz rozstęp mięśnia prostego brzucha lub wracasz do formy po porodzie.

Spraw prezent bliskiej Ci Kobiecie i podaruj jej bon na godzinną lub półtoragodzinną fizjoterapię. Bon wysyłam w formie pliku PDF. Czas na jego wykorzystanie wynosi 4 miesiące. Usłaga możliwa do zrealizowania stacjonarnie w gabinecie w Katowicach lub w formie spotkania on-line.

Nie masz możliwości przyjść na wizytę stacjonarną? Możesz skorzystać z konsultacji on-line, która obejmuje wywiad oraz proste testy, które możesz wykonać sama podczas gdy ja czuwam nad Tobą. Na podstawie uzyskanych informacji dostaniesz zalecenia oraz zestaw ćwiczeń do samodzielnego wykonywania w domu. Nasze spotkanie odbywa się poprzez Google Meet lub na platformie Teams. Dzięki włączonym kamerkom jesteśmy w stanie przeprowadzić pełną wizytę (z wyłączeniem badania przezpochwowego). 

Terapia neurorozwojowa niemowląt, terapia wad postawy dzieci starszych

Masaż antycellulitowy, ujędrniający nogi i pośladki wykonywany silikonową bańką chinśką.

Przeciwwskazania do zabiegu:

 • zaburzenia krzepliwości krwi
 • żylaki oraz tendecja do “pajączków”
 • menstruacja
 • ciąża
 • niektóre choroby skóry

Japoński liftingujący godzinny masaż twarzy (tzw. niechirurgiczny lifting twarzy)

Manualna terapia odmładzająca twarz. 

Cykl 5 spotkań, w czasie których tydzień po tygodniu dowiesz się, jak wspierać swoje ciało w powrocie do sprawności po porodzie. Poznasz bezpieczne ćwiczenia i wskazówki, jak dbać o siebie w czasie połogu (np. jak dbać o bliznę po cięciu cesarskim lub nacięciu krocza). Program przyniesie najlepsze efekty, jeśli spotkania będą się odbywały regularnie, raz w tygodniu, a rozpoczniemy je w pierwszym lub drugim tygodniu po porodzie. 

Jesteś już po sześciotygodniowym okresie połogu, a chciałabyś przejść przez cykl spotkań? Nic straconego – dopasuję ćwiczenia i zalecenia idealnie do Twoich aktualnych potrzeb.

W jakiej formie możemy zrealizować spotkania? Oczywiście możemy spotykać się w moim gabinecie w Katowicach, ale wiem, że młodej mamie trudno wyrwać się z domu, dlatego spotkania on-line również są możliwe! Będziesz ćwiczyć pod moim czujnym okiem w swoim domu.

Cykl 5 spotkań, w czasie których tydzień po tygodniu dowiesz się, jak wspierać swoje ciało w przygotowaniu do porodu (zarówno tego siłami natury, jak i przez cięcie cesarskie). Poznasz bezpieczne ćwiczenia i wskazówki, jak dbać o siebie w czasie ciąży. Program przyniesie najlepsze efekty, jeśli spotkania będą się odbywały regularnie, raz w tygodniu, a rozpoczniemy je najpóźniej w 30 tygodniu ciąży. Przed przystąpieniem do ćwiczeń uzyskaj zgodę lekarza prowadzącego ciążę.

Jesteś w drugim trymestrze lub po 34 tygodniu ciąży, a chciałabyś wziąć udział w cyklu spotkań? Nic straconego – dopasuję ćwiczenia i zalecenia idealnie do Twoich aktualnych potrzeb.

W jakiej formie możemy zrealizować spotkania? Oczywiście możemy spotykać się stacjonarnie w moim gabinecie, ale wiem, że czasem trudno dojechać na wizytę, dlatego spotkania on-line również są możliwe! Będziesz ćwiczyć pod moim czujnym okiem w swoim domu.

W celu umówienia wizyty zapraszam do kontaktu telefonicznego pod numerem 791 676 760 (jeśli nie odbieram – proszę o wiadomość SMS). 

Przewiń na górę