Gabinet


W gabinecie prowadzona jest fizjoterapia dziecięca i uroginekologiczna oraz fizjoterapia estetyczna twarzy.

Terapia dzieci obejmuje:

 • Indywidualną diagnostykę i terapię neurorozwojową niemowląt m.in. terapia zaburzeń ruchowych pochodzenia ośrodkowego, zaburzeń rozkładu napięcia mięśniowego, asymetrii ułożeniowej i kręczu szyi, terapia w wadach genetycznych
 • Instruktaż pielęgnacyjny małego dziecka – wyjaśnię i pokażę Wam Rodzicom, jak prawidłowo podnosić, nosić, ubierać, kąpać niemowlaka jednocześnie wspierając jego rozwój psychoruchowy
 • Masaż Shantala – przeszkolę Rodziców, jak prawidłowo wykonywać masaż, który m.in. wzmacnia relację opiekuna z dzieckiem
 • Indywidualną diagnostykę i terapię wad postawy ciała m.in. skrzywienia kręgosłupa, koślawość/szpotawość kolan i stóp
 • Trójpłaszczyznową terapię stóp
 • Kinesiology taping 

Na terapię kobiecą warto się umówić:

 • W ciąży na profilaktykę i leczenie bóli kręgosłupa, bioder, kości krzyżowej i miednicy, nietrzymania moczu, obniżenia narządów miednicy. Razem przygotujemy ciało do zbliżającego się porodu
 • Po porodzie – praca z blizną po nacięciu/ pęknięciu krocza, praca z blizną po cięciu cesarskim. Pokażę Ci jak dbać o siebie i swoje dno miednicy po porodzie, jak bezpiecznie opiekować się dzieckiem, jaką aktywność i na którym etapie wdrożyć
 • Z rozstępem mięśnia prostego brzucha i niewydolną ścianą przednią i tylną tułowia
 • Z bolesnym miesiączkowaniem i innymi bólami w obrębie miednicy
 • Z wysiłkowym/naglącym nietrzymaniem moczu, gazów, stolca
 • Z pęcherzem nadaktywnym (OAB)
 • Z nawracającymi infekcjami pęcherza
 • Z dysfunkcjami dna miednicy (np. luźna pochwa, zbyt ciasna pochwa)
 • Z bolesnymi stosunkami
 • Chcąc w bezpieczny sposób popracować nad swoją sylwetką, pozbyć się napięć w ciele czy przewlekłych bóli głowy

Wykonuję również masaż twarzy Kobido (tzw. japoński niechirurgiczny lifting twarzy), masaż twarzy Hadado (niechirurgiczny lifting twarzy II – mocniejsza wersja masażu Kobido) oraz manualną fizjoterapię estetyczną twarzy (bezinwazyjna terapia odmładzająca). 

Na życzenie przeprowadzam również warsztaty i zajęcia grupowe dla kobiet dotyczące miednicy, brzucha, świadomości ciała, aktywności fizycznej. Jeśli wraz z koleżankami zastanawiasz się, dlaczego warto dbać o to, co “wewnątrz” – napisz śmiało. W przystępny sposób przeprowadzę Was przez meandry kobiecej anatomii.

Gabinet znajduje się przy ulicy Zamkowej 45 w Katowicach
Cennik:

Terapia kobiet z problemami uroginekologicznymi (np. z nietrzymaniem moczu, bolesnymi stosunkami, bolesnymi miesiączkami), terapia kobiet w ciąży i po porodzie.

Spotkanie, na którym przeprowadzam konsultację dotyczącą stanu zdrowia mamy, oceniam rozwój ruchowy niemowlaczka, przeprowadzam instruktaż pielęgnacyjny dziecka, przekazuję zalecenia do domu.

Trening dostosowany do stanu zdrowia i aktualnego problemu, z którym się borykasz. Bezpiecznie popracujemy nad wzmocnieniem ciała, jeśli doskwierają Ci bóle np. kręgosłupa, jeśli cierpisz na nietrzymanie moczu, masz rozstęp mięśnia prostego brzucha lub wracasz do formy po porodzie.

Spraw prezent bliskiej Ci Kobiecie i podaruj jej bon na godzinną lub półtoragodzinną fizjoterapię. Bon wysyłam w formie pliku PDF. Czas na jego wykorzystanie wynosi 4 miesiące. Usłaga możliwa do zrealizowania stacjonarnie w gabinecie w Katowicach lub w formie spotkania on-line.

Nie masz możliwości przyjść na wizytę stacjonarną? Możesz skorzystać z konsultacji on-line, która obejmuje wywiad oraz proste testy, które możesz wykonać sama podczas gdy ja czuwam nad Tobą. Na podstawie uzyskanych informacji dostaniesz zalecenia oraz zestaw ćwiczeń do samodzielnego wykonywania w domu. Nasze spotkanie odbywa się poprzez Google Meet lub na platformie Teams. Dzięki włączonym kamerkom jesteśmy w stanie przeprowadzić pełną wizytę (z wyłączeniem badania przezpochwowego). 

Terapia neurorozwojowa niemowląt, terapia wad postawy dzieci starszych

Japoński liftingujący masaż twarzy (tzw. niechirurgiczny lifting twarzy)

Manualna terapia odmładzająca twarz. Techniki pracy dopasowane są indywidualnie do potrzeb każdej klientki. 

Niechirurgiczny masaż twarzy II 

W celu umówienia wizyty zapraszam do kontaktu telefonicznego pod numerem 791 676 760 (jeśli nie odbieram – proszę o wiadomość SMS). 

Przewiń na górę